Przejdź do treści strony

Gmina Dobrzeń Wielki

Biuletyn Informacji Publicznej

Przydatne adresy www

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło pierwszy internetowy serwis informacyjno – usługowy dla przedsiębiorców biznes.gov.pl. Jego celem jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i administracji. Portal oferuje wiele informacji oraz przydatne narzędzia, które ułatwiają rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej. W Centrum Pomocy Przedsiębiorcy dostępnym na portalu można nieodpłatnie skorzystać z wiedzy konsultantów i ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania z zakresuzakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzona jest w systemie teleinformatycznym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Na stronie www.ceidg.pl można uzyskać wszystkie informacje dotyczące założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Możliwe jest również sporządzanie wniosków o dokonanie wpisu działalności do CEIDG, wprowadzenie zmian we wpisie, o zawieszenie działalności, wznowieniejak również wykreślenie. Na stronie dostępne są wszystkie niezbędne druki jak również narzędzia pozwalające na ustalenie rodzajów działalność według PKD. W przypadku posiadania przez przedsiębiorcę profilu zaufanego – możliwe jest samodzielne dokonywanie wpisów w CEIDG. Strona jest powiązana z portalem biznes.gov.pl, co umożliwia uzyskanie wyczerpujących informacji dotyczących działalności gospodarczej jak również uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania poprzez Centrum Pomocy.

Portal umożliwia dostęp do Bazy przedsiębiorców, w której można wyszukiwać przedsiębiorców oraz uzyskać wydruk treści aktualnego wpisu określonego przedsiębiorcy.

Metryczka
 • wytworzono:
  02-08-2018
  przez: Kornelia Lauer-Konecka
 • opublikowano:
  02-08-2018 11:42
  przez: Izabela Kołodziej
 • podmiot udostępniający:
  Gmina Dobrzeń Wielki
  odwiedzin: 1424
Dane jednostki:

Gmina Dobrzeń Wielki
46-081 Dobrzeń Wielki
ul. Namysłowska 44
NIP: 991 049 55 69 REGON: 531413060

Dane kontaktowe:

tel.: (+48) 77 469 55 25
fax: (+48) 77 469 55 24
e-mail: ug@dobrzenwielki.pl
strona www: www.dobrzenwielki.pl