Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze w Referacie Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim.

Stosownie do art. 15 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz. 1282), Wójt Gminy Dobrzeń Wielki informuje, że w wyniku przeprowadzonego naboru na stanowisko urzędnicze - inspektora w Referacie Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim, ul. Namysłowska 44 (zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy 0,6 etatu), kandydatem  do zatrudnienia na stanowisku wybrana została

Pani Teresa BRZUCHOWSKA

zamieszkała w Dobrzeniu Wielkim

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pani Teresa Brzuchowska była jedyną osobą ubiegającą się o zatrudnienie na wolnym stanowisku inspektora w Referacie Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim (niepełny wymiar czasu pracy), spełniła wszystkie wymogi określone dla kandydatów w ogłoszeniu o naborze i uzyskała pozytywną ocenę Komisji Rekrutacyjnej.

 

                                                                                                          Wójt

                                                                                                    Piotr Szlapa[1]

 

Dobrzeń Wielki, 28 sierpnia 2019r.

 

[1] Podpis na oryginale