Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie wyników etapu gminnego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023

Dobrzeń Wielki, dnia 02.02.2023 r.

Or.-Oś.4455.11.13.2023

Ogłoszenie wyników etapu gminnego
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023

 

  1. Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

- Maja Żołnowska (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 90%

- Aleksander Taszycki (PSP Chróścice) – 85%

  1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

- Wiktoria Kurpiers (PSP Chróścice) – 65%

- Izabela Karkosz (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 61%

- Amelia Bagrowicz (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 60%

- Michał Kotłowski (PSP Chróścice) – 54%

- Maja Żołnowska (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 52%

- Julia Smolińska (PSP Chróścice) – 51%

- Filip Paprocki (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 51%

- Julia Stocka (PSP Chróścice) – 48%

- Adam Wojtasek (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 46%

- Kacper Siwek (PSP Chróścice) – 34%

- Aleksander Taszycki (PSP Chróścice) – 29%

  1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

- Marta Pelc (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 65%

- Oliver Witczak (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 42,5%

- Aleksander Taszycki (PSP Chróścice) – 32,5%

- Bruno Doszak (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 32,5%

- Tomasz Matraszek (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 30%

- Piotr Czyrek (PSP Chróścice) – 27,5%

- Wiktoria Mateja (PSP Chróścice) – 25%

- Wiktor Gucman (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 20%

- Jakub Kościółek (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 10%

  1. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

- Nadia Leśniak (PSP Kup) – 87,27%

- Fabian Kaluża (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 67,27%

- Izabela Karkosz (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 65,45%

- Nikola Halupczok (PSP Chróścice) – 62%

- Jakob Grzonka (PSP Chróścice) – 51,82%

- Adam Smuda (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 51,14%

  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny:

- Adam Wojtasek (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 41,6%

- Michał Spiech (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 38,3%

- Piotr Strzała (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 31,6%

- Oliwier Starosta (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 23%

- Tomasz Matraszek (PSP z OS Dobrzeń Wielki) - 23%

  Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

- Lena Parzonka (PSP Kup) – 76,7%

- Aleksander Taszycki (PSP Chróścice) – 53%

- Gabriel Stanik (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 51%

- Marta Pelc (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 50%

- Kacper Świder (PSP Chróścice) – 42,5%

  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

- Kacper Siwek (PSP Chróścice) – 80%

- Adam Wojtasek (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 62,5%

- Gabriel Stanik (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 60%

- Dawid Strzałka (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 37,5%

- Natalia Man (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 27%

  1. Wojewódzki Konkurs Chemiczny:

- Wiktor Gucman (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 74%

- Marta Pelc (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 40,7%

  1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny:

- Maja Żołnowska (PSP Nr 3 Dobrzeń Wielki) – 85%

- Kacper Siwek (PSP Chróścice) – 70%

- Lidia Kruszelnicka (PSP Kup) – 60%

- Szymon Knapik (PSP Kup) – 58%

- Marta Pelc (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 55%

- Agata Gulczyńska (PSP Kup) – 55%

- Julia Smolińska (PSP Chróścice) – 45%

- Filip Durecki (PSP z OS Dobrzeń Wielki) – 40%

 

 

Sporządziła: A. Pietrzyk